Matta MMF

Matta MMF
Matta MMF
Matta MMF
Matta MMF

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Bruna heden", matta, rölakan, formgivningsår 1931, signerad AB MMF, ca 180x262 cm

Fransarna med smärre skador

577998

2018-10-11