Christer von Rosen

Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): "En lagom ande", monogramsignerad C.v R, 1966, olja på pannå, ca 16,5x24 cm,

577999

2018-10-13