Marc Guyard färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): Komposition i blått, signerad Marc Guyard, ea, daterad 1986, färglitografi, ca 40,5x33 cm,
Kuntoraportti
Gulnader
578005
Päivämäärä:
2018-10-13