Marc Guyard färglitografi

Marc Guyard färglitografi
Marc Guyard färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MARC GUYARD (Frankrike, född 1932): Komposition i blått, signerad Marc Guyard, ea, daterad 1986, färglitografi, ca 40,5x33 cm,

Kuntoraportti

Gulnader

578005

Päivämäärä:

2018-10-13