Stolar Gemla

Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla
Stolar Gemla

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Windsor-modell, Gemla, stomme i bonad björk, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

578010

Päivämäärä:

2018-10-06