Stolar Gemla
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Windsor-modell, Gemla, stomme i bonad björk, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
578010
Päivämäärä:
2018-10-06