Arne Norell fåtöljer
Closed
2018-10-06
578011
| Sold for | 6 800 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, hjultrissor baktill, märkt Norell, sitthöjd ca 41, 96x90
Slitage, fläckar, missfärgningar