Arne Norell fåtöljer
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, hjultrissor baktill, märkt Norell, sitthöjd ca 41, 96x90
Slitage, fläckar, missfärgningar
578011
2018-10-06