Arne Norell fåtöljer

Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer
Arne Norell fåtöljer

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, hjultrissor baktill, märkt Norell, sitthöjd ca 41, 96x90

Kuntoraportti

Slitage, fläckar, missfärgningar

578011

Päivämäärä:

2018-10-06