Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
TAKLAMPA, förkromad plåt med glasprismor, etikettmärkt "Kaoyi Ktb-300A", 1900/2000-tal, höjd ca 55, Ø 50 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad
578062
2018-10-06