Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THURE WALLNER, (1888-1965): Räv, akvarell, signerad Th.Wallner, ca 20,5x15 cm
578077
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här