Thure Wallner akvarell

Thure Wallner akvarell
Thure Wallner akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

THURE WALLNER, (1888-1965): Räv, akvarell, signerad Th.Wallner, ca 20,5x15 cm

578077

2018-10-06