Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAM ARSENIUS, Sam (1857-1912): Hästar, olja på duk, signerad SA, ca 35x54,5cm
Dukskada/hål, krackeleringar, smärre färgbortfall
578111
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här