Sam Arsenius oljemålning

Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning
Sam Arsenius oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAM ARSENIUS, Sam (1857-1912): Hästar, olja på duk, signerad SA, ca 35x54,5cm

Dukskada/hål, krackeleringar, smärre färgbortfall

578111

2018-10-06