Christine Sundberg oljemålning
Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CHRISTINE SUNDBERG (1837-1892): Stilleben, signerad Ch. Sundberg, påskrift på spännramen "Stilleben af Mamsell C Sundberg", olja på duk, 46x43,5 cm
578129
2018-10-23