Christine Sundberg oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHRISTINE SUNDBERG (1837-1892): Stilleben, signerad Ch. Sundberg, påskrift på spännramen "Stilleben af Mamsell C Sundberg", olja på duk, 46x43,5 cm

578129

2018-10-23