Oscar Björk olja på pannå
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
OSCAR BJÖRK (1860-1929): Parklandskap, signerad Oscar Björk, olja på pannå, 48x63 cm
UTSTÄLLD
Prins Eugen & Oscar Björk-utställningen, Liljevalchs Konsthall, Stockholm, 1929, katalognr 8
PROVENIENS
Direktör Edvard Berger, Halmstad
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
578144
2018-10-23