Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): ´´Träd former i dunkelt ljus I´´ Österlen, signerad Fare samt daterad på baksidan -1989, olja på papper, ca 75x67 cm

578145

2018-10-10