Gerry Eckhardt akvarell

Gerry Eckhardt akvarell
Gerry Eckhardt akvarell
Gerry Eckhardt akvarell
Gerry Eckhardt akvarell

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

GERRY ECKHARDT (1902-84): Komposition, signerad och daterad 66, akvarell, ca 57,5x44 cm

578149

2018-10-06