Jenny Nyström
Valmis
2018-10-15
578158
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Förlaga till omslag till 25 öres-romanen "Ödets lek" av Herman Bjursten från 1914, akvarell, signerad Jenny Nyström, oval, höjd ca 18 cm