Jenny Nyström

Jenny Nyström
Jenny Nyström

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Förlaga till omslag till 25 öres-romanen "Ödets lek" av Herman Bjursten från 1914, akvarell, signerad Jenny Nyström, oval, höjd ca 18 cm

578158

2018-10-15