Matsalsgrupp

Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp
Matsalsgrupp

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

MATSALSGRUPP, 8 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, bestående av: matbord, 6 stolar och vitrinskåp, stolarnas sitthöjd ca 44 cm, mått bord, höjd ca 75, 140x100, 3 iläggsskivor medföljer a ca 46 cm, vitrinskåp höjd ca 175, 114x44 cm

Kuntoraportti

Ställvis solblekta, bruksslitage, mindre repor och märken

578162

Päivämäärä:

2018-10-06