Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Porträtt av kvinna, signerad, blandteknik på papper, 29,5x22 cm
Proveniens: Beijers Vårauiktion 1989, katalognr 475
578165
2018-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här