Jenny Nyström

Jenny Nyström
Jenny Nyström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1946): Porträtt av kvinna, signerad, blandteknik på papper, 29,5x22 cm

Proveniens: Beijers Vårauiktion 1989, katalognr 475

578165

2018-10-15