Wilgot Olsson

Wilgot Olsson
Wilgot Olsson
Wilgot Olsson
Wilgot Olsson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILGOT OLSSON (1906-1990): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 38x46 cm

578173

2018-10-16