Cecilie Manz ´´Airy Coffee´´ soffbord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CECILIE MANZ, ´´Airy Coffee´´ soffbord, 3 st, samtida, skiva i plywood och nanolaminat, stål ben, 2 av halvcirkelform, 1 ovala, Muuto, Danmark, höjd ca 37 cm, 39-68x51 cm

Bruksslitage, några mindre repor

578179

2018-10-06