Harald Wiberg akvarell

Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell
Harald Wiberg akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARALD WIBERG (1908-1986), Landskap med rådjur, signerad och daterad Harald Wiberg 196182, akvarell, ca 32,5x41 cm

578181

2018-10-06