Bordslampor 1970-tal
2018-10-06
578198
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 2+1 st, 1970-tal, alabaster, skuren dekor, höjd inkl sockel ca 30 resp 41 cm
Smärre nagg, en fot med avslag