Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Skärgårdsvy, signerad och daterad Rolf Mellström 1937, olja på pannå, ca 40,5x50 cm

578200

2018-10-06