Vapen Luftpistol Tell 3
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LUFTPISTOL, Tyskland, Tell 3, Tell und Mars Luftwaffen, Tyskland, tillverkad perioden 1938-41, originalask, pistolens längd ca 25 cm
Smärre slitage, ask med skador, pistolen fungerar vid inskrivningstillfället
578223
2018-10-22