Elastolin soldater

Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater
Elastolin soldater

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

ELASTOLIN SOLDATER 1930-40-tal, ca 60 figurer, bl.a musicerande, liggande marscherande, mm

Diverse skador, delvis bättrade

578228

2018-10-06