Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
ELASTOLIN SOLDATER 1930-40-tal, ca 60 figurer, bl.a musicerande, liggande marscherande, mm
Diverse skador, delvis bättrade
578228
2018-10-06