Erik Tryggelin oljemålning
Klubbat för:
8 400 SEK
8 000 SEK
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Dansbanan, signerad och daterad Erik Tryggelin Vadstena 1933, olja på duk fäst på pannå, 16,5x21,5 cm
PROVENIENS
Lena Olin
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
578234
2018-10-23