Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PAUL GRAF (1866-1903): Motiv från Brügge, olja på duk, signerad och daterad Paul Graf 1902, ca 58x71 cm
Krackeleringar
578248
2018-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här