Vytautas Kasiulis olja på duk

Vytautas Kasiulis olja på duk
Vytautas Kasiulis olja på duk
Vytautas Kasiulis olja på duk
Vytautas Kasiulis olja på duk

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (1918-1995): olja på duk, signerad Kasiulis, ca 45x37 cm, ej eximinerad ur ram

578253

2018-10-18