Glovlampa 1900-talets mitt

Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, betsat trä, med hylla, för 2 glödlampor, höjd ca 163 cm, skärm i tyg medföljer

Bruksslitage, en af fattningar för glödlamporna sitter lös, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

578258

2018-10-10