15 s k klumpfotsglas

15 s k klumpfotsglas
15 s k klumpfotsglas
15 s k klumpfotsglas
15 s k klumpfotsglas
15 s k klumpfotsglas
15 s k klumpfotsglas

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNAPSGLAS, 15 st, s k klumpfotsglas, 1900-talets första hälft, 9 gultonade och 6 klara, munblåsta höjd ca 10,5-11,5 cm

Smärre slitage och repor, en med smärre fotnagg

578259

2018-10-06