Sven Jonson olja på pannå

Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå
Sven Jonson olja på pannå

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SVEN JONSON (1902-81): Röd afton, signerad Sven Jonson, olja på pannå, 22x27 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

578260

2018-10-23