Sven Jonson olja på pannå
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SVEN JONSON (1902-81): Röd afton, signerad Sven Jonson, olja på pannå, 22x27 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
578260
2018-10-23