Gnistgaller

Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller
Gnistgaller

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GNISTGALLER, omkring 1900, stål med handbemålad insjölandskåp med båtar och en hund, höjd ca 104x55 cm

Slitage, repor, bucklor, ställvis något rostig och förlust av färg

578273

2018-10-10