Sminkbord teak

Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak
Sminkbord teak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérat i teak, höjd 64, 92 x 40 cm

Fanérskador i underredet

578283

2018-10-06