Skrivbord engelsk stil
2018-10-10
578285
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, engelsk stil, 1900-talets mitt, fanérad i mahogny, skinnklädd skiva, 3 lådor i sarg, höjd ca 78 cm, 121x76 cm
Slitage, hål i skinn, repor, märken, fläckar