Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNAPSGLAS, 16 st, s k klumpfotsglas, omkring sekelskiftet 1800/1900, klarglas, munblåsta, höjd ca 10-11 cm
Smärre slitage och repor
578288
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här