16 st s k klumpfotsglas

16 st s k klumpfotsglas
16 st s k klumpfotsglas
16 st s k klumpfotsglas
16 st s k klumpfotsglas

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNAPSGLAS, 16 st, s k klumpfotsglas, omkring sekelskiftet 1800/1900, klarglas, munblåsta, höjd ca 10-11 cm

Smärre slitage och repor

578288

2018-10-06