Takarmturer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKARMATURER, 5 st, sk fönsterlampor, möjligen Hans-Agne Jakobsson, mässing, höjd ca 17 cm

Ytskador

578303

2018-10-06