Takarmturer 1900-talets andra hälft
2018-10-06
578303
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATURER, 5 st, sk fönsterlampor, möjligen Hans-Agne Jakobsson, mässing, höjd ca 17 cm
Ytskador