Bertel Gardberg järnmortel

Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel
Bertel Gardberg järnmortel

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

BERTEL GARDBERG, mortel, signerad BG, 1950-tal,
järn och trä, höjd 11-21 cm.

578304

2018-10-29