Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, märkt Osram Nitraphot, lackerad plåt, 1930-tal, justerbar i sidled, höjd ca 25 cm
Ej funktionstestade, slitage
578325
2018-10-06