Glasmålning Kina 1900-tal

Glasmålning Kina 1900-tal
Glasmålning Kina 1900-tal
Glasmålning Kina 1900-tal
Glasmålning Kina 1900-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASMÅLNING, Kina, 1900-talets första hälft, föreställande ammande kvinna, rammått 58x77 cm

578346

2018-10-06