Lars Gunnar Holmqvist

Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist
Lars Gunnar Holmqvist

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS GUNNAR HOLMQVIST (1913-1974): "Blomman", signerad och daterad +a tergo 1962, relief i glasert stengods, ca 24x46 cm

578361

2018-10-06