Kuverttallrikar

Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar
Kuverttallrikar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 10 st, tenn, Gränna, diameter ca 30 cm

Slitage/repor

578362

2018-10-13