Soffbord bänk

Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk
Soffbord bänk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TORNBJÖRN AFDAL, "Krobo", bänk, Mellemstrands Trevareindustri Bruksbo, Norge, 1900-talets mitt, fanérad i valnöt och teak, etikettmärkt, höjd ca 34, 150x37 cm

Smärre ytskador

578384

2018-10-10