Olle Pettersson

Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE PETTERSON (1905-1991): Husfasader, signerad Olle Petterson, olja på duk, 53x62 cm,

578390

2018-10-15