Olle Pettersson

Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson
Olle Pettersson

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE PETTERSSON (1905-1991): Stilleben, signerad Olle Pettersson, olja på duk, 61x45 cm,

578392

2018-10-15