Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen 1915-1991), Talmudläsande rabbi, signerad, olja på pannå, 14x19 cm
Färgbortfall
578404
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här