Kontantin Szewczenko oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen 1915-1991), Talmudläsande rabbi, signerad, olja på pannå, 14x19 cm

Färgbortfall

578404

2018-10-06