Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKKRONA, 1900-talets mitt, 8-armad, stomme i mässing, behängd med prismor, elektrifierad, 7 ljusspunkter diameter ca 57, höjd ca 100 cm

Vissa prismor med skador

578420

2018-10-06