Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, "Satsbord 88", sidobord, 3 dlr, björk, Alvar Aalto för Artek, formgivningsår 1935, etikettmärkta, höjd ca 44-58, bredd 51-69, längd ca 42 cm
Slitage och repor/märken
578424
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här