Smörgåsbestick silver

Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver
Smörgåsbestick silver

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, 54 dlr. förgyllt silver, smörgåsbestick bestående av 18 knivar och 18 gafflar samt 18 teskedar i samma utförande, vikt ca 960 g + knivar ca 645 g

Bruksslitage

578427

2018-10-10